מגנטים לברית

אירוע ברית מילה הוא אירוע מרגש ומיוחד ואין שני לו, במיוחד כאשר מדובר על בן ראשון, כל לידה היא מיוחדת לזוג צעיר, זה בדיוק הרגע שבו הזוג הופך להיות מעוד זוג צעיר למשפחה אמיתית, זה הרגע שבו הדברים משתנה, גבר מקבל על עצמו להפוך להיות אבא והאישה הופכת להיות אמא, אלו דברים שפתאום משנים את התפיסה של כל אחד מאיתנו, אין לנו דבר יותר יקר מהילדים שלנו ובמיוחד באירוע הברית אתם צריכים צלם מגנטים מקצועי ומנוסה שיתעד עבורכם את האירוע.

המאפיינים של צילום מגנטים לברית

לכל אירוע יש את המאפיינים שלו, לחתונה יש את הדברים שלה ואת סדר הדברים שקורים, אם זה קבלת פנים, חופה, ריקוד סלאו, חיתוך העוגת חתונה ועוד.
בדיוק אותו הדבר גם לאירוע הברית יש את המפאינים שלו ויש להכיר אותם לעומק בכדי להצליח למצוא צלם מגנטים לברית שיהיה הדבר הנכון ביותר עבורכם.

צילום אירועים קטנים

אירועי ברית מילה הם בדרך כלל אירועים הרבה יותר קטנים ואינטימים, כאן מדובר על אירועים שבאמת אנו זוכים לראות את המשפחה הקרובה ביותר ואת החברים הקרובים ביותר, בשונה מאירועים כמו חתונה שבהם ההורים של החתן והכלה גם מזמינים את החברים שלהם מהעבודה, עד כמה באמת החתן מכיר את החברים מהעבודה של אבא שלו? כמה אינטרקציה (אם בכלל) יש לו איתם, ועד כמה האבא של החתן מכיר את החברים מהצבא של החתן, שכל אלו נמצאים ביחד באותו אירוע וחוגגים יחד, עדיין אלו דברים שלא קורים באירועים כמו ברית מילה, בברית אנו פוגשים את האנשים שאיתם יש אינטרקציה יותר קבועה.
צילום מגנטים בברית מילה הוא שונה, בהרבה מאוד מקרים צלם מגנטים בברית מילה הופך להיות גם הצלם של האירוע עצמו, מכיוון ואירועים קטנים מאופיינים בתקציב יחסית קטנים מאשר אירועים גדולים.

שבוחרים צלם לברית שיהיה גם הצלם מגנטים (או להיפך) חשוב מאוד לבחון היטב את סגנון הצילום, האם הצלם עשה בעבר אירועים כאלו שבהם הוא היה גם הצלם הראשי וגם הפיק מגנטים, הוא חייב לדעת להכיר ולצלם את הדברים החשובים באמת, להעמיד בקומפוזציות הנכונות את כולם בכדי ליצור את התמונות הטובות והמרשימות ביותר.

הספק גדול בזמן קצר

אירוע ברית הם אירועים מאוד קצרים, כל מה שיש באירוע הוא קבלת פנים קצרה (שלפעים גם עליה מוותרים וכבר בתחילת האירוע מוגשת מנה ראשונה לשלוחנות), מיד עם סיום המנה הראשונה מגיעים לטקס הברית שלא נמשך יותר מ 10-15 דקות, ברכות מהסנדק עם מנה עיקרית, קינוחים והאירוע מסתיים. כמות התוכן באירועי ברית היא קטנה והיא קצר, כאן צלם מגנטים נדרש להיות יעיל בצורה הכי טובה שלו, בכדי להספיק ולתת לאורחים עוד לפני שהם מנסים לצאת מהאירוע בחזרה לשגרת החיים שלהם את המגנטים שהם כל כך מחכים להם.

אירועי צהרים

שגרת החיים והמרוץ האינסופי במציאות הישראלית הם לא פשוטים, אירועי ברית אלו אירועים שחוגגים בצהריים, אנשים במקרים כאלו יוצאים לרגע מיום העבודה שלהם ולא תמיד זה נוח ומסתדר להם, הם צריכים לדאוג שיהיה מי שיוצא את הילדים מבית הספר, הגנים להודיע בעבודה שהם צריכים לצאת ולהפסיד שעות עבודה (בנוסף למתנה שהם שמים) ולהפוך את היום שלהם למעט יותר מורכב, זה כבר לא רק עוד דרך "לשבור שגרה" אלא זאת טרחה לא פשוטה עבור הרבה מאוד אנשים. לכן, הלחץ והדחף מחייבים את צלם מגנטים לאירועים להיות רגיש ולהבין את הסיטוצאיה תוך גילוי אמפטיה לאנשים שרוצים לקבל מגנט למזכרת מהאירוע המיוחד.

זמין 24/7