כשזה מגיע לנושא של בחירת צלם מגנטים לאירועים בגבעתיים יש מספר דברים חשובים שצריכים לקחת בחשבון.

אל תשכחו כי היום כל אירוע הוא ממש הפקה.

המשאבים, האנרגיות, הזמן שמשקיעים בהפקת אירוע הם גדולים מאוד ולא פעם נאלצים לעשות החלטות כבודת מאוד בכדי שהאירוע יהיה מיוחד.

רגע אחד לפני שאתם בוחרים צלם מגנטים לאירועים בגבעתיים, יש כמה דברים שכדאי מאוד שתדעו לפני שאתם בוחרים מי יהיה צלם מגנטים באירוע שלכם.

אז אספנו את כל השאלות שאתם צריכים לשאול צלם מגנטים, גם את התשובות שצריכים לקבל וככה תדעו שעשיתם את הבחירה הטובה ביותר.

אחרי הכל, שאתם בוחרים צלם מגנטים אתם לא תמיד מגיעים לפגישה איתו, אם בסה"כ עושים שיחת טלפון ואז בוחרים מי יהיה צלם מגנטים באירוע שלכם.

השאלות ששואלים צלם מגנטים לפני שסוגרים

אלו השאלות המרכזיות שאתם צריכים שיהיו חלק בלתי נפרד מהשיחה שלכם שאתם בוחרים צלם מגנטים לאירועים בגבעתיים אם אתם רוצים לעשות את הבחירה הטובה ביותר.

מאיפה מגיע הצלם ?

כדאי מאוד שהשיחה תתחיל בבדיקה של המיקום של הצלם. אם אתם מחפשים צלם מגנטים לאירועים במרכז, כדאי מאוד לעשות בחירה של צלם מקומי.

ככל שהצלם יותר מקומי ככה הצעת המחיר שאותה תקבלו תהיה יותר משתלמת.

אם נניח אתם חוגגים אירוע בגבעתיים, אתם רוצים להזמין צלם מגנטים שמגיע מאזור אשקלון או הדרום הוא ייקח בחשבון בהצעת המחיר את עלויות וזמני הנסיעה.

אז אם אתם תחפשו קרוב ככה תקבלו הצעת מחיר יותר משתלמת והכי חשוב אתם גם לא תבזבזו זמני שיחה מיותרים. שזה שיחות כלליות של מיקוח על מחיר.

כמה זמן הוא נמצא בתחום המגנטים ?

ניסיון זה תמיד חשוב. בדרך כלל, צלמי מגנטים נמצאים בתחום כמה שנים בודדות, קשה מאוד למצוא צלמי מגנטים שנמצאים למעלה מעשור בתחום.

אבל, אם תעשו חיפש ממש מעמיק בהחלט אתם תצליחו למצוא כזה צלם מגנטים וותיק, אבל תחקו בחשבון שהמחיר שאותה גובה צלם מגנטים מנוסה יהיה קצת יותר יקר.

לכן, לפעמים כדאי לכם למצוא צלם יותר מנוסה לא רק בגלל הסיבה שתקבלו צילום יותר מקצועי, אלא בגלל שצלם כזה יכול להיות לא רק צלם מגנטים והוא יכול להיות הצלם של האירוע.

מה מקבלים בחבילת הצילום ?

לכל צלם מגנטים, יש חבילת צילום שונה. יש צלמי מגנטים לאירועים שנותנים לכם חבילות צילום מגנטים ללא הגבלה ובאיכות מאוד טובה.

מול אותם צלמי מגנטים שמוכרים חבילות מגנטים ללא הגבלת כמות, יש חבילות של צלמי מגנטים מקצועיים לא פחות שגם מביאים לכם קיר צילום לברית, ועוד המון אטרקציות אחרות מעבר לרק צילום מגנטים.

אז שאתם בוחרים צלם מגנטים, אל תשכחו שאתם צריכים למצוא צלם מגנטים שיש שנתן לכם את החבילה שהכי משתלמת לסוג האירוע.

אם למשל אתם חוגגים ברית מילה, אתם מחפשים צלם לברית מילה שאותו צלם יכול להיות גם צלם מגנטים. בדרך כלל גם תמצאו צלמי מגנטים שייתנו לכם אפילו צילום וידאו מעבר לרק צילום מגנטים וצילום סטילס.

מה איכות הדפסת המגנטים ?

יש שני סוגים עיקריים של הדפסת מגנטים. יש הדפסת מגנטים טרמית ויש הדפסת מגנטים עם דיו.

ההמלצה היא לבחור הדפסה טרמית מהסיבה שסוג זה של הדפסה הוא יותר איכותי ויכול להיות יותר עמיד לאורך זמן. כמובן שהמחיר של הדפסה טרמית יהיה יותר יקר בגלל שאלו חומרי גלם יותר יקרים אבל גם יותר עמידים.

(דעה אישית : לפעמים, שמדובר על אירועים אל תחפשו רק להשיג מגנטים לאירועים בזול, תנסו לעשות מאמץ כי המאות שקלים הבודדים האלו, יעלו לכם אחר כך הרבה יותר בזה שאתם תתבאסו על איכות הצילום, איכות המגנטים או כל דבר אחר. בשביל זה, כדאי לכם למצאו צלם מומלץ ומנוסה ולא תמיד רק לחפש מחיר זול.)

זמין 24/7