ניתוחים קוסמטיים לפני האירוע

ניתוחים קוסמטיים לפני האירוע – מתי כדאי להתחיל כדי להיראות נהדר בתמונות?

בין אם מדובר באירוע ארגוני או באירוע משפחתי, אם אתם רוצים לעבור הליך קוסמטי כלשהו, אתם צריכים לקחת בחשבון את הזמן שייקח לכם להתאושש ולהחלים, כך שתוכלו להיראות במיטבכם הן באירוע והן בעין המצלמה.

למעשה, תזמון זה הכול. אז כדי להגיע לאירוע במראה הכי מדליק שלכם, יהיה עליכם לתזמן את ההליך הקוסמטי שלכם, כך שבזמן האירוע תוכלו להציג בפני כל את התוצאות הטובות ביותר של ההליך הקוסמטי שעברתם.

תזמון אידיאלי של ניתוח אף

בשבוע הראשון להחלמה צפו לנפיחות ולחבלות באזור הניתוח. כמו כן, האף יישאר חבוש במשך שבעה ימים.

בשבוע השני להחלמה, לאחר שהחבישה תוסר מהאף, אתם יכולים לצפות לכך שרוב הנפיחות והחבורות יתפוגגו. עם זאת כמה סימנים קלים עדיין עלולים להופיע סביב האף והעיניים, ואת אלה אפשר לכסות בקלות באיפור.

אם חשוב לכם מאוד שכל הסימנים המאפיינים ניתוח אף ייעלמו לפני האירוע, עדיף ליתר בטחון להמתין שבוע נוסף. אצל 95% מהמטופלים שעברו ניתוחי אף, רוב החבלות נעלמו כשבועיים לאחר הניתוח.

עם זאת, שימו לב: יתכן שיחלפו 6 חודשים עד שנה עד שהאף שלכם ׳יתייצב׳ ויציג את התוצאה הסופית של ההליך הקוסמטי. למרות שניתן להניח שתהיו מרוצים מהתוצאה מיד לאחר הסרת החבישה מהאף, ייקח קצת זמן עד שכל הנפיחות תיעלם. אחרי הכול, גם הנפיחות הקלה ביותר עשויה להסתיר את התכונות המעודנות שקיבל האף החדש שלכם.

תזמון אידיאלי של ניתוח מתיחת פנים

מתיחת פנים היא אופציה מצוינת אם אתם רוצים להצעיר את מראה הפנים שלכם לפני האירוע המיוחד שבו אתם מקווים להיראות מצוין בתמונות. כדי לעבור הליך זה, תצטרכו לתכנן אותו מראש.

ניתוח מתיחת פנים כרוך בתקופת החלמה כך שיעברו בין 4 עד 6 חודשים עד שתוכלו להחלים באופן מלא וליהנות מהתוצאות הסופיות במלואן.

מה קורה במהלך ניתוח למתיחת פנים?

ביצוע מתיחת הפנים עצמו לוקח בין 3 ל-5 שעות. במהלך הזמן הזה יבצע המנתח הפלסטי חתכים קטנים בקו השיער ומאחורי האוזניים, כדי לקבל גישה לשרירי הפנים העיקריים. המנתח ימשוך את השרירים האלה כדי להתמודד עם צניחת הפנים ויסיר עודפי עור. כל זאת כדי להציע לכם מראה פנים טבעי, צעיר ורענן יותר.

בתום הניתוח יופיעו על הפנים נפיחות וחבורות שייעלמו לאחר כשבועיים. לאחר השבוע השני ניתן, בדרך כלל, להסתיר את הסימנים הזעירים שהותיר הניתוח, בעזרת איפור.

בששת השבועות הראשונים לאחר ההליך הכירורגי, יהיה עליכם להימנע מהרמת דברים כבדים, משחייה ומתרגילי כושר מאומצים. המנתח הפלסטי יודיע לכם מתי תוכלו לחזור לפעילות גופנית רגילה.

באופן כללי, מומלץ לעבור את ניתוח מתיחת הפנים לפחות 8 עד 10 שבועות לפני האירוע, על מנת שתוכלו להחלים לחלוטין ולחזור לפעילות מלאה, וכדי לאפשר לתוצאות הסופיות להיראות כמעט במלואן.

תזמון אידיאלי של ניתוח שאיבת שומן

רוצים לשפר את מתאר הגוף לפני האירוע החשוב? ניתוח שאיבת שומן יכול לעזור לגוף שלכם להיראות מעולה תוך זמן קצר, יחסית. למרות שהליך זה יכול לחטב את הגוף ולהסיר שומן לא רצוי, הוא לא נחשב כטיפול הרזיה. המשמעות היא שיהיה עליכם לרדת במשקל לפני הניתוח, כדי ליהנות מתוצאות אופטימליות.

התזמון הוא גורם חשוב שעליכם לקחת בחשבון. ירידה במשקל לוקחת לא מעט זמן, וכדי שניתוח שאיבת השומן יצליח יהיה עליכם לרדת כמה קילוגרמים כדי להגיע לפחות ל-30% מהמשקל האידיאלי.

כמה זמן זה ייקח לכם? לאחר שתחשבו את משך הזמן להורדה במשקל, תוכלו לקבוע את מועד הניתוח לשאיבת שומן, תוך שאתם לוקחים בחשבון את תקופת החלמה הכרוכה בהליך זה.

באופן כללי, לאחר השבוע השישי ממועד הניתוח, רוב החבורות והנפיחות ייעלמו וסביר להניח שלא תזדקקו יותר לבגדי דחיסה ולהגבלת רמות הפעילות. בשלב זה, סביר שתוכלו לראות את מלוא תוצאות הניתוח.

לבסוף, אין כמו אירוע מיוחד להניע אתכם לרענן את המראה שלכם. אם מראה האף שלכם, התבגרות הפנים או מתאר הגוף, הם תופעות שמציקות לכם, אין ספק שחתונה או אירוע ארגוני חשוב, עשויים לדרבן אתכם לשקול לעבור הליך קוסמטי שישפר את המראה שלכם, ובלבד שתתזמנו אותו מספיק זמן מראש כדי להיראות מצוין, במיוחד בתמונות מהאירוע.

זמין 24/7