מגנטים פולארויד

שהמציאו את מצלמת הפולארויד לא חשבו שהיא תהפוך לאטרקציה המובילה ביותר בשנות ה-2000, ואפילו לא חשבו שיוספו לה מגנט מאחורה והפולארויד יהיה הדבר המיוחד בכל אירוע, מגנטם פולארויד עשו מהפכה בעולם מגנטים לאירועים והרבה מאוד לא יודעים את ההבדלים והדגשים שיש לבחון לפני שסוגרים צילום מגנטים בסגנון פולארויד לאירוע שלהם, אז הבאנו לכם את כל מה שלא תראו בשום מקום אחר, סודות שצלמי המגנטים מפחדים שתגלו, גברים שאתם חייבים להבין על מגנטים פולארויד והייחוד שלהם מול המגנטים הרגילים.

מגנטים סטנדרטים VS מגנטים מגנטים פולארויד

שהמגנטים הסטנדרטים עמודים מול הופולארויד, הנה כמה דברים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה במה לבחור, כל זאת בהתחשב בתקציב שלכם, בהתחשב במה שתם רוצים לקבל וכמובן מה יותר עדיף לכל אחד לפי סוג האירוע, מגנטים פולארויד הם לא משהו שמחויב להיות רק בחתונות אלא ניתן לשלב אותו בכל סוג אחר של אירוע והנה כל המידע והדגשים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

מחיר מגנטים פולארויד

מחרים של מגנטים פולארויד הוא יקר יותר בכמה מאות שקלים מהמגנטים הסטנדרטים, הסיבה לכך היא כמות חומרי הגלם, הגדול של הפולארויד הוא גדול יותר ולכן יש שימוש ביותר חומר גלם להפיק את אותה כמות של מגנטים. אם לצרוך ההמחשה מגנטים סטנדרטים מודפיסת 8 יחידות מגנט בדף, כאשר אנו מפיקים מגנטים פולארויד מודפסים רק 6 יחדיות מגנט בכל דף, המשמעות היא יותר חומרי גלם בנוסף ישנו חומר גלם שנזרק לפח ללא שימוש כאשר מפיקים מגנטיפ פולארויד וגם זה משהו שנלקח בחשבון בהצעת המחיר שתקבלו.

גודל מגנטים פולארויד

הגודל של מגנטים פולארויד הוא 10*10 מול מגנט סטנדרטי שהוא 7.5*10 ס"מ, כאשר אורח מגיע לאירוע שלכם והוא מקבל מגנט שהוא יותר גדול הוא מיד מרגיש את זה, זה יוצר יותר יוקרה והופך את האירוע שלכם להיות יוקרתי רק בזכות השקעה קטנה מאוד של כמה מאות שקלים. בשביל להפוך אירוע ליוקרתי בדרך כלל צריכים להשקיע לא מעט כסף על עיצוב, מתנות לאורחים שלא לדבר על להפוך אירוע כמו חתונה ליוקרתי שאם אתם נאלצים להשקיע לא רק בעיצוב שולחנות אלא גם על עיצוב חופה ואטרקציות נוספות שיהפכו אותו ליוקרתי, הדברים הקטנים שיעלו לכם כמה מאות שקלים בודדים כמו מגנטים פולארויד זה אחד היתרונות הגדולים ביותר שאתם יכולים לקבל.

חומרי גלם איתם עובדים

למרות שאנו מאוד מקווים שעדיין אין כאלו שעוד עובדים בשיטה של הדפסה עם ציפוי לימנציה, כאשר עושים מגנטים בסגנון פולארויד לא עובדים עם לימנציה, כאן נדרשת עבודה רק עם מדפסת המכילה דפי סאטן מיוחדים לפולארויד וכמובן עבודה עם דיו מקורי ואיכותי, בכדי לא רק לתת לכם מגנטים ששינו להם את הגודל אלא את מגנט הפולאריד שהוא יותר מחוספס ולא המגנטים המבריקים שאתם מכירים. חומרי גלם אלו הם מאוד יקרים ולכן גם ישפיעו אל המחיר בצורה מאוד משמעותית.

עיצוב מסגרת המגנט

עיצוב מסגרת המגנט של הפולאריוד מתאים בעיקר לאלו שאוהבים סגנון עדין יותר, לא מסגרות מגנט שמלאות באלמנטים, אלא רק סגנון עיצובי עדין וקלאסי. במקום להוסיף כל מיני אלמנטים על כל פינה במסגרת של המגנט, ניתן לעשות עיצוב בסיסי עדין בחלקו התחתון של המגנט עם הקדשה לפי בחירה וכיתוב בסגנון עתיק ולא בסגנון מודרני במטרה לשמור על האפקט של הפולארויד.

תמונות בשחור לבן

בדרך כלל אתם רגילים לקבל מגנטים צבעונים ומרשימים, אבל שעושים מגנטים לאירועים בסגנון פולארויד חלק מהתמונות מומלץ מאוד שיהיו בשחור לבן. אלו דברים שאנו אוהבים מאוד לעשות וכמובן גם עוברים על הדגשים האלו עם הלקוח לוודא שבסדר מבחינתו שחלק מהתמונות יהיו בשחור לבן. כאשר אתם בוחרים צלם מגנטים לאירוע היוקרתי שלכם, כדאי מאוד שהוא יבדוק מולכם את כל הדברים שבאמת חשובים לכם.

זמין 24/7