מגנטים לחתונה

אין חתונה בלי חתן וכלה ובלי מגנטים, אטרקציית צילום מגנטים כבר הפכה להיות חלק בלתי נפרד מכל חתונה, אם בעבר מגנטים לאירועים הייתה נחלת חתונות היוקרה בלבד, היום אנו מוצאים צלם מגנטים שמסתובב בין האורחים כמעט בכל אירוע, אפילו בימי הולדת של גיל 4-5 וגם באירוע חברה וכנסים גדולים, המשמעות היא שצילום מגנטים הוא כל כך פופלרי ומיוחד, שאין שום סיבה לוותר עליו דווקא באירועים מיוחדים כמו חתונה.

מגנטים לחתונה – כל מה שאתם צריכים לדעת

אם אתם רוצים לקבל בחתונה שלכם מגנטים מיוחדים למזכרת, יש כמה דברים שכדאי מאוד שתעו, אחרי הכל החיפוש שלכם אחרי צלם מגנטים מתחיל כמובן במנועי החיפוש, או דרך המלצות של חברים קרובים ומשפחה, אבל רגע אחד לפני כל החיפושים האלו (שלרוב מה שאתם מחפשים הוא רק מחיר שיהיה יותר זול ממה שאתם חושבים לשלם) יש כמה דברים שכדאי מאוד להכיר על צילום מגנטים.

גודל מגנטים

שמדובר על גודל מגנטים לחתונה אתם יכולים לבחור בין 3 גדלים עיקריים, כמובן אין זה מחייב לחתונה את גודל מגנטים לאירועים אפשר לבחור לכל אירוע שרוצים. אלו הגדלים שקיימים למגנטים באירועים כמו חתונה :

מגנטים רגילים : 7.5*10 ס"מ.
מגנטים פולארויד : 10*10 ס"מ.
מגנטים כפולים : 10*15 ס"מ.

מחיר מגנטים לחתונה

מחיר של צילום מגנטים לחתונה משתנה בהתאם לכמות המוזמנים שיש באירוע, חומרי הגלם איתם עובד צלם מגנטים ועוד, יחד עם גורמים אלו כמובן שישנה השפעה על המחיר שמדובר על מגנטים יותר גדולים מהרגילים.
בכל מקרה מחיר מגנטים לחתונה ממוצעת של 250-300 מוזמנים יהיה כ 900-1200 ש"ח שזה תלוי במספר אנשי הצוות המגיעים לחתונה, איכות חומרי הגלם איתם עובדים ומספר השעות בהם הצלם נמצא באירוע.

נפגשים עם הצלם

המציאות הפכה להיות כזאת שכאשר זוגות לפני החתונה סוגרים עם צלם מגנטים "על הדרך" ועם כל ספק אחר הם נפגשים, מקיימים מספר פגישות, מסבירים לו בדיוק מה הם רוצים, רק עם צלם המגנטים הם מקיימים שיחה קצרה, מקבלים הצעת מחיר ורק לפיה מחליטים אם הם רוצים בכלל לסגור איתו. יש לא מעט שיחות כאלו של זוגות שהם במסע חיפושים אחרי "מחיר זול". החתונה שלכם חשובה לכם? אם עניתם כן אז תפסיקו בחיפוש אחרי מחיר! תתחילו בחיפוש אחרי האדם מתאים לכם! הצלם שמתאים לאופי ולאווירה של האירוע ולא רק לכיס שלכם. אם החתונה חשובנ לכם אתם חייבים להיפגש עם הצלם, אם הוא לא יכול להיפגש איתכם פגישה קצרה של 20 דקות אז תמצאו את מי שכן יהיה מוכן ליהפגש איתכם ותסגרו מולו.

מגנטים פולארויד לחתונה

טרנד חדש בתחום המגנטים הוא מגנטים פולארויד, מדבר בדיוק על אותה שיטת עבודה אלא רק שהפעם יש שוני קטן, המסגרת של המגנט היא שונה ומתאימה בדיוק לפולארויד כמו בעבר, עם חלק תחתון עבה ומסביב יש המשך מסגרת דקה יותר בשוליים ובחלק העליון. אם בחרתם להזמין מגנטים פולארויד לחתונה מעבר לגודל חשוב לשים דגש כיצד מפיקים את המגנטים, אם מדובר על הפקת מגנטים רגילה ולא על דפי פוטו מסוג 'לוסטר' אתם רק מקבלים מגנטים שיש להם צורה שונה, אבל אם מביאים לכם דפי סאטן שהם בדיוק כמו אותם דפי פוטו שיש לפולארויד אז אתם באמת מקבלים פולארויד כמו שהוא צריך להיות במקור.

מגנטים לחתונה קטנה

לא משנה אם מדובר על צילום מגנטים לחתונה קטנה או שיש לכם חתונה גדולה והמונית, הדימיקה היא זהה רק שבכל אחד מהמקרים האופן שבו צלם מגנטים יעבוד יהיה יותר אינטנסיבי. בחתונות קטנות צלם מגנטים מקבל משמעות הרבה יותר גדולה, כאן אפשר לנצל את היכולת שלו לצלם בצורה מקצועית בתור עוד זווית צילום. כאשר בוחרים צלם חתונה שמגיע לאירוע עם חבילת צילום בסיסית ביותר במחיר זול, אפשר לקחת לאלבום גם חלק מהתמונות של צלם המגנטים ולהרוויח את היתרון שיש בצילום מגנטים מקצועי לחתונה.

זמין 24/7