מגנטים לאירועים בתל אביב

מחפשים שירות של צילום מגנטים לאירועים בתל אביב ורוצים לקבל את הצילום המקצועי ביותר? לא מוכנים להתפשר על איכות המגנטים? בשביל זה אנחנו כאן!

חברת מגנטורי הינה חברת הפקת מגנטים לאירועים במרכז המובילה ביותר אשר הוקמה מתוך מטרה אחת, לתת את הטוב ביותר לאלו שלא מוכנים להתפשר עליו!

מגנטים לאירועים בתל אביב – איך קורה הקסם?

רוצים לדעת איך אנחנו במגנטורי מפיקים לכם מגנטים לאירועים? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על שלבי הפקת מגנטים, צעד אחרי צעד מגלים לכם את כל הסודות.

מתחילים לפני האירוע

אם חשבתם שמגנטים מכינים רק באירוע עצמו, אז תתפלאו לגלות שאצלנו אנחנו מתחילים כמה ימים לפני האירוע. שזה אומר שבשלב הראשון אנחנו יחד מכינים את המסגרת של המגנט. אנחנו נשלח לכם מספר סקיצות ודוגמאות של מסגרות למגנטים, מהם תוכלו לבחור את המסגרת שאותה אתם רוצים עם הכיתוב שנראה לכם הכי מתאים כולל התאריך והכל יהיה מסודר.

חשוב מאוד להכין את המסגרת למגנט כמה ימים לפני האירוע בשביל שביום האירוע אנחנו נגיע מוכנים. כל אירוע הוא קצר ובמקרה הארוך ביותר הוא נמשך כ –4 שעות, מה שאומר שכל דקה היא חשובה מאוד, במקום להתחיל להראות לכם כל מיני דוגמאות ביום האירוע ולהתעסק במסגרת של המגנט, אצלנו תקבלו את הכל מוכן ואנחנו נגיע וישר נתחיל לצלם אתכם ואת האורחים שלכם ותקבלו מגנטים מדהימים.

מתחילים לצלם

אז אחרי שיש לנו מסגרת מגנט מעוצבת ומוכנה בדיוק כמו שאתם רוצים, לאירוע שלכם יגיעו שני אנשי צוות שעובדים במקביל. האחד יהיה אחראי על צילום האורחים והשני יהיה אחראי להפיק את המגנטים פיזית.

מפתחים את התמונות

אחרי שיש תמונות הצלם הולך לגרפיקאי, מעביר לו את כל התמונות שצולמו במהלך האירוע, הגרפיקאי מכניס כל תמונה למסגרת שנבחרה מראש ומתחיל לשכפל את התמונה כמספר האנשים המצולמים בתמונה.

מספר עותקים לפי מספר אנשים הוא דבר קריטי מאוד ובעל חשיבות רבה! לכן, שאתם בוחרים חברת צילום מגנטים לאירועים בתל אביב חשוב לוודא מולה באופן חד משמעי שהם אלו שידאגו שיהיו עותקים כמספר האנשים המצולמים בתמונה.

שומרים על התמונה

כל תמונה מודפסת באמצעות מדפסת מתקדמת העובדת בטכנולוגיה מיוחדת המאפשרת הדפסה מהירה וחדות, כאן עולה שוב החשיבות של צילום מגנטים איכותי. אם אתם רוצים שהמגנט שלכם לא יהיה כמו של כל האחרים, מה שאתם צריכים לוודא הוא שאתם מקבלים מגנטים שנראים טוב וכאלו שגם יחזיקו מעמד לעוד שנים ארוכות.

בכדי לשמור על התמונה אנחנו דואגים של כל דף שמודפס יעבור ציפוי למינציה שישמור על המגנט מפני דהייה, בנוסף דפי הפוטו שאנו עובדים איתם בחברת מגנטורי החברה המובילה בישראל להפקת מגנטים לכל סוגי האירועים במחירים הוגנים, הם דפי פוטו בעלי ציפוי דביק ששומר על הציפוי מודבק חזק וככה המגנט גם לא מתקלף.

האורחים נהנים מהמגנטים

אחרי המגנטים מוכנים הם מוצבים על לוח מגנטי דביק ומפואר שיהיה מוצב על רחבת הריקודים, כל אורח יכול לגשת ללוח ולבחור את המגנט שלו משם ולקחת אותו למזכרת. במהלך כל האירוע אנו נפיק מגנטים ללא הגבלת כמות, ככה שלא יהיה אורח שלא תהיה לו מזכרת מהאירוע המיוחד שלכם.

שאלות ותשובות

רגע אחד לפני שאתם מחייגים לקבל הצעת מחיר, הבאנו לכם כאן אוסף של שאלות ותשובות שאנחנו מקבלים מהמון לקוחות. אז חוסכים לכם את הזמן והנה השאלות המרכזיות (וגם התשובות) שכל אחד ממכם צריך לדעת לפני שהוא סוגר מול צלם מגנטים לאירועים.

כמה עולה צילום מגנטים?

העלות של צילום מגנטים היא החל מ 590 ₪ לצילום אירוע קטן ויכולה להגיע עד 1500 ₪ כאשר מדובר על צילום מגנטים באירוע גדול כמו חתונה שבה יש יותר מ 350 מוזמנים.

האם חובה שני אנשי צוות?

האמת שלא. לא תמיד חובה שיהיו באירוע שלכם שני אנשי צוות שעובדים במקביל, אבל יש מקרים בהם מדובר על אירוע גדול עם הרבה משתתפים ואז אתם חייבים שיהיה צלם מגנטים וגם מי שיהיה אחראי על הפקת המגנטים בפועל, כי אם רוצים שהוא יגיע לכמה שיותר אורחים באירוע.

מתי מקבלים את התמונות?

יש חברות מגנטים לאירועים ששולחות את התמונות כמה ימים אחרי במערכות לשיתוף קבצים, אצלנו כבר בסיום האירוע אתם תקבלו דיסק ועליו כל תמונות האירוע שצולמו.

האם צלם מגנטים יכול להיות הצלם של האירוע?

כן, אין שום בעיה עם זה שצלם מגנטים יהיה גם הצלם של האירוע, במיוחד כאשר מדובר על אירועים קטנים, כמו למשל צילום ברית מילה בתל אביב, אבל חשוב מאוד לוודא שהצלם מגנטים יודע שהוא הולך להיות גם הצלם של האירוע וחשוב מאוד לוודא מולו שהוא כבר עשה אירועים כאלו בעבר ויכול להתמודד עם זה ובנוסף שהוא מגיע עם איש צוות נוסף שיהיה אחראי על הפקת המגנטים והצלם יהיה צמוד אליכם במהלך כל האירוע.

זמין 24/7