מגנטים לאירועים בזול

שירות של צילום מגנטים לאירועים בזול הוא השירות המבוקש ביותר היום.

הרבה מאוד פעמים שמחפשים צלם מגנטים לאירועים, כל מה שחושבים עליו הוא קודם כל להשיג את המחיר הזול ביותר.

אצלנו תוכלו למצוא המון חבילות של צילום מגנטים במחירים משתלמים במיוחד. אבל, רגע אחד לפני שאתם בוחרים מי צלם מגנטים באירוע שלכם רק לפי המחיר הזול, יש כמה דברים חשובים שאתם צריכים לקחת בחשבון.

בשביל זה, הבאנו לכם את הדגשים החשובים ביותר שאתם צריכים להכיר בשביל להצליח למצוא גם צלם מגנטים זול וגם לקבל את כל הדברים הטובים ביותר.

דגשים לבחירת צלם מגנטים זול – וגם על מה אסור להתפשר

לא משנה אם אתם מחפשים רק מחיר זול, עדיין יש כמה דגשים שכדאי להכיר לפני שבוחרים צלם מגנטים ואלו הדברים שאתם צריכים לבדוק במיוחד שמדובר על מחיר זול.

זמן הצילום – כלומר, כמה זמן הצלם נמצא איתכם באירוע. בדרך כלל נהוג שחבילות של צילום מגנטים לאירועים מוגבלות בזמן שבו הצלם מלווה אתכם באירוע. בחבילות הזולות הזמן הוא קצר מאוד וחשוב לוודא שאתם לא מוצאים את עצמכם פתאום באמצע האירוע בלי צלם מגנטים בגלל שרצים לחסוך כמה מאות שקלים.

איכות המגנטים – הרבה פעמים בשביל שצלם מגנטים יוכל לתת לכם הצעת מחיר זולה, הוא חייב למצוא דרך להרוויח. מה שגורם לזה שהוא יעדיף לעבוד עם חומרי גלם באיכות ירודה מאוד הכל במטרה לתת לכם מחיר כמה שיותר זול. אין לו דרך אחרת להרוויח ולכן לא תמיד זה הדבר הנכון לעשות לחפש רק מחיר זול.

איכות הצילום – במיוחד שמדובר על מגנטים לאירועים קטנים אנשים בוחרים צלם מגנטים שיהיה גם הצלם של האירוע. במקרה כזה, מחפשים גם באירועים קטנים להוזיל כמה שיותר את העלויות מה שגורם לזה שמגיעים לצלמי מגנטים חובבנים שלא באמת יודעים לתת ערך טוב באיכות הצילום, השימוש בקומפוזציות ועוד. לכן, אל תתפשרו על איכות הצילום שאתם מחפשים צלם מגנטים אפילו אם זה אומר שהמחיר לא בזול אבל בכל זאת זה יהיה מחיר ממש טוב שישתלם לכם לקחת צלם מגנטים שיהיה גם הצלם של האירוע.

המחיר אותו משלמיםשמדובר על מגנטים לאירועים מחיר הוא משהו שיכול להשתנות כל הזמן. זה תלוי בסוג האירוע, כמות המוזמנים, איכות המגנטים, האגו של הצלם ועוד הרבה דברים אחרים שקובעים את המחיר. בכל מקרה מחיר של מגנטים לאירועים בזול הוא החל מ 350 ש"ח ועד 600 ש"ח, מעבר למחיר הזה של 600 שקלים חדשים אתם כבר מגיעים למחירים של שירות מגנטים רגיל וזה לא המחיר הזול שאותו אתם רוצים להשיג.

גודל המגנט – נסביר קצת על הדרך לפתח את המגנטים בשביל שתוכלו להבין על מדובר שמתכוונים לגודל המגנט. בשביל לפתח מגנטים מדפיסים אותם על דף A4, את הדף הזה ניתן לחלק לכמה מגנטים אנחנו רוצים שיודפסו עליו. יש אפשרות להדפיס 8 מגנטים בכל דף שזה יוצא בערך גודל מגנט של 10*7.5 ויש אפשרות להדפיס 9 מגנטים בכל דף A4 ואז המגנט יוצא בגודל של 9*6 רק מי שחד הבחנה ישים לב להבדל בגודל, לקוח ממוצע לא יכול לראות את ההבדלים האלו. אמנן מדובר על עוד 30 מגנטים יותר באירוע שזה זניח, אבל מחירים זולים שבהם צלם מגנטים מנסה כמה שיותר להוזיל עלויות אתם צריכים לוודא מה גודל המגנט אותו אתם מקבלים.

זמין 24/7