לחגוג חינה בתקציב נמוך

אם אתם רוצים לדעת איך לחגוג חינה בתקציב נמוך, הכנתי לכם כאן כמה טיפים שיעזרו לכם צעד אחרי צעד לחגוג את החינה המושלמת בתקציב שפוי.

בואו נתחיל בזה שהחינה זה הפרומו לחתונה, מעבר למהות הסמלית של הטקס והחשיבות שלו, כולם רואים את החינה ואת טקס המקווה בתור הפרומו לחתונה.

אז לפני שאתם מתחילים לנסות לחסוך בדברים החשובים, הנה מה שאתם צריכים לדעת בשביל לעשות את האירוע המיוחד הזה גם בתקציב שפוי.

בוחרים את המקום לחגיגה

אם אתם מתחילים לחפש אולם לחינה, קחו בחשבון שאתם בוחרים מקום שבאופן אוטומטי המחיר שלו יהיה גבוה מאוד. אבל מה שאתם יכולים לעשות זה לחגוג חינה באולם של בית כנסת.

כן, הרבה פעמים אנשים חושבים שאולי אולם של בית כנסת זה לא המקום המתאים לחגיגה, אבל תתפלאו כמה אירועים מיוחדים אפשר להפיק דווקא באולם של בית כנסת וכבר חסכתם לעצמכם כמה אלפי שקלים.

אבל, חשוב לזכור שאם אתם בוחרים לחגוג באולם של בית כנסת, אל תשכחו שאתם צריכים לדאוג להרבה דברים אחרים באופן עצמאי, כמו קייטרינג, מלצרים, עיצוב ועוד.

להשכיר תלבושות

במקום להזמין מלבישה לחינה, אתם יכולים פשוט להשכיר תלבושות לאירוע.

נכון, אתם תצטרכו ללכת להביא ולהחזיר את התלבושות אבל בהחלט אתם יכולים לחסוך כאן עוד כמה אלפי שקלים.

סדר גודל עלויות של השכרת תלבושות לחינה יכול להיות החל מ 500 שקלים ועד 1200 שקלים, תלוי במספר התלבושות שאתם מזמינים לפי כמות האורחים.

עיצוב המקום

אם אתם בחרתם לחגוג לא באולם אלא לחגוג נגיד באולם של בית כנסת או להשכיר כל מקום אחר, אתם צריכים לעצב מעט את המקום.

לא צריך להזמין חברת הפקה שתעשה לכם עיצוב מאפס לכל המקום, כל מה שאתם צריכים זה השקעה קטנה מאוד של כמה פרחים שאפשר לקנות בסיטונאות ורק לשים קצת על כל שולחן. זה יכול לתת טוויסט עיצובי מגניב וגם מאוד כדאי שיהיה לכם קצת עניין.

מעבר לעיצוב של השולחנות, אתם צריכים גם טלמון חינה שהוא חלק בלתי נפרד מהאירוע.

בגלל שחינה זה אירוע קטן ברוב המקרים, לא צריך להגזים עם טלמון ענקי ואפשר גם עמדת חינה בסיסית שיש בה ספה לחתן וכלה וגם כסאות להורים של החתן והכלה ואתם מסודרים, דבר כזה יכול לעלות לכם סדר גודל של כ 3000 ש"ח אבל שוב כאן אין גבול למה שאתם יכולים להזמין ואתם יכולים להתפרע עם מה שאתם רוצים לעשות וזה כבר יעלה הרבה יותר.

צלם מגנטים שיהיה הצלם של האירוע

בשביל לחגוג חינה בתקציב נמוך, יש עוד טיפ שאני חושב שכדאי שתכירו והוא למצוא צלם מגנטים מקצועי שיהיה גם הצלם של האירוע.

אם חשוב לכם גם שיהיה וידאו ברמה גבוה וגם שיהיה לכם עריכות וידאו מתקדמות אז קחו גם צלם מגנטים וגם חברת צילום והפקה. אבל אתם יכולים להסתפק בכמה תמונות סטילס אין שום בעיה למצוא צלם מגנטים שיכול להיות בקלות גם הצלם של האירוע וככה הצלחתם לחסוך עוד כמה מאות שקלים.

זמין 24/7