כמה עולה צילום מגנטים

אחת השאלות המרכזיות שמעסיקה את כל מי שמחפש צילום מגנטים הוא כמה עולה צילום מגנטים?

מכאן אפשר להבין בצורה מאוד ברורה וחד משמעית שהעלות של צילום המגנטים היא זאת שתקבע מול מי יסגרו את השירות כי בוחרים את השירות רק לפי מחיר.

העלות של צילום מגנטים היא דבר שיש מספר גורמים שמשפיעים על המחיר, אבל בשביל שתוכלו להיות רגועים הבאנו לכם כאן את המחירון שלנו שיעזור לכם להבין קצת לאן זה הולך מבחינת המחיר וכמה תשלום בהתאם לסוג האירוע וכמות המוזמנים שיש באירוע שלכם.

כמות מוזמנים באירועמחירים ממוצעיםמידע נוסף
50-70 מוזמנים.390-590 ₪אירוע קטן ובו יש עד 70מוזמנים המחיר משתנה בהתאם למספר השעות שעובדים באירוע.
70-150 מוזמנים.החל מ 790 ₪גם כאן ככל שיש יותר מוזמנים המחיר עולה בהתאם ולפי מספר השעות.
מעל 200 מוזמנים.החל מ 990 ₪אירוע גדול ובו יש צורך בשני אנשי צוות העובדים במקביל.

הגורמים המשפיעים על המחיר

כאשר מדובר על צילום מגנטים לאירועים יש מספר גורמים שמשפיעים על המחיר, אמנם לא תמיד אותם גורמים משפיעים אותו הדבר אצל כל צלם מגנטים, אבל אלו דברים ששואלים אותם בכדי לתת הצעת מחיר רלוונטית ונכונה, כזאת שחבילת המגנטים תהיה מתאימה בצורה אופטימלית למזמיני האירוע.

כמות המזומנים באירוע

כמו שניתן לראות בטבלה, כמות המוזמנים היא משהו שמשפיע על המחיר, במיוחד שמדובר על חבילות צילום מגנטים ללא הגבלת כמות.
הסיבה לכך היא ככל שיש יותר מוזמנים יש צורך ביותר שכפולים של תמונות המגנט ולכן יותר חומר גלם הולך ואז גם המחיר עולה בהתאם. בנוסף, שיש יותר מוזמנים יש צורך שני אנשי צוות שעובדים במקביל במהלך האירוע, התפקיד של האחד להיות אחראי על צילום האירוע והתפקיד של השני להיות אחראי על הפקת המגנטים בפועל בזמן האירוע, באירועים קטנים מספיק איש צוות אחד שמתפעל את הכל וככה המחיר יורד בעוד כמה מאות שקלים באופן טבעי.

המרחק של צלם המגנטים

שאתם חוגגים אירוע באזור המרכז, מומלץ להזמין שירות של צילום מגנטים לאירועים במרכז, הסיבה לכך היא שלוקחים בחשבון את עלויות הדלק ואת זמני הנסיעה בהצעת המחיר, תנסו לחשוב לרגע על צלם מגנטים שצריך להגיע נתניה לאשקלון, הוא לבטח יקח את עלויות וזמני הסיעה בהצעת המחיר לעומת צלם שנמצא בתוך העיר, הוא יכול להרשות לעצמו לקחת מחיר יותר זול ומשתלם עבורכם, למרות שזה לא מחייב עדיין כאשר מדובר על אירוע רחוק יותר מבחינה גאוגרפית המחיר ישתנה ויעלה בהתאם.

איכות חומרי הגלם

שעובדים עם חומרי גלם איכותיים, הצלם לא יכול להרשות לעצמו להוריד מחיר יותר מידי. בוא ניכנס לרגע לעלויות של צלמי מגנטים שתבינו יותר למה אי אפשר להוזיל יותר מידי את המחיר. חומרי גלם איכותיים לאירוע של 200 מוזמנים שזה אירוע בסיסי ממוצע ודי קטן יעלו כ 120-150 ₪, לתוך המחיר הזה נוסיף את עלויות הנסיעה שהם בערך עוד 50-100 ₪ תלוי במרחק כמובן, כבר עוד לפני שהצלם לחץ על הכפתור במצלמה או חיבר את המדפסת לחשמל הוא עומד על 250 ₪ הוצאות, אז איך הוא יכול לקחת לכם רק 390 ₪ לאירוע של מגנטים ללא הגבלה אם נוריד מיסוי, בלאי של הציוד ואת זמן העבודה ואירוע גדול שדורש שני אנשים שיעבדו במקביל כבר הוא בהפסד, לכן יש מחירים שהם לא ראליים ובכל זאת אנשים מנסים לחפש אותם וכשהם לא מוצאים הם חושבים שעובדים עליהם, אל תתפתו למחיר זול מאוד ייתכן ומשהו לא יסתדר או חומרי גלם באיכות ירוד מאוד, או כמות קטנה של מגנטים כי מגיע רק איש צוות אחד, כל אלו דברים שצריכים לקחת בחשבון שבוחרים צלם מגנטים לאירוע שחוגגים.

לסיכום

עכשיו שאת יודעים כמה עולה צילום מגנטים אתם יכולים לעשות את הבחירה הנכונה ולא רק לבחור לפי מחיר הכי זול שמצאתם.

זמין 24/7