חתונת שישי צהריים – ככה חוגגים היום

חתונת שישי צהריים

חתונת שישי צהריים הפכה להיות אחד הטרנדים הבולטים היום בעולם החתונות, אם בעבר היום המבוקש ביותר לחגיגת חתונה היה חמישי בערב. (הרי הוא מסמל את תחילתו של סוף שבוע). היום אנו עדים לכך שיותר ויותר זוגות בוחרים לחגוג את יום החתונה שלהם דווקא ביום שישי בצהריים.

חמישי ערב או שישי צהריים – איך אתם פותחים את עונת החתונות

עונת החתונות בפתח והוויכוח הישן עולה שוב, מתי הזמן האידיאלי לחתונה? האם באחד מימות השבוע? חמישי בערב או שישי בצהריים? במאמר הבא אנחנו רוצים ברשותכם, לדבר בהרחבה על הטרנד שכבש את המדינה, הוא חתונות בימי שישי בצהריים. נדבר על היתרונות ועל החסרונות של אירוע מהסוג הזה וכמובן, נזכיר לכם את הפרטים הקטנים, אלו שכדאי להתייחס אליהם כדי לבחור נכון וכדי לתכנן את האירוע כמו שצריך. אז ללא שהיות מיותרות, בואו נצלול לנושא עכשיו. 

על יתרונות של אירוע מהסוג הזה

לפני הכל, חשוב להגיד כי בסוף, לכל זוג יש את הסיפור שלו ואת המשתנים אליהם הוא צריך להתייחס בהפקת האירוע המיוחד שלו. יש מי שתמיד חלמו על חתונת שישי צהריים ויש מי שהתגלגלו לרעיון במקרה. יש מי שבני המשפחה והחברים שלהם יתלהבו מהרעיון מאוד ויש מי שקרובי המשפחה שלהם עוד צריכים רגע של שכנוע בכיוון הזה. בכל אופן, הרי שלפני כל דבר אחר, אנחנו מזמינים אתכם לשבת לרגע ביחד, רק שניכם, בלי רעשי הרקע ולנסות להבין, מה נטיית הלב שלכם אומרת. אתם האנשים החשובים באירוע והעיקר הוא שהמסיבה תהיה לטעמכם. אם אתם חושבים לקיים חתונה בשישי בצהריים, הרי שיש לכך כמובן, הרבה מאוד יתרונות: 

  1. אפשר לקיים אירוע לאורך שעות רבות יותר: חגיגה המתחילה בצהריים יכולה להימשך עד הערב. מטבע הדברים, אם אתם או בני המשפחה שלכם שומרים שבת, הרי שמדובר על אתגר מורכב יותר, אבל חתונת שישי צהריים בימי הקיץ, יכולה בהחלט להתקיים על פני שעות ארוכות, כך שתוכלו לרקוד ולבלות עם הקרובים שלכם בכיף ובנחת. 
  2. חתונה מהסוג הזה מאופיינת באווירה רגועה ונינוחה: חתונת שישי בצהריים היא חתונה שהאווירה בה שונה מזו שמאפיינת חגיגה בשעות הערב. מה גם שבצהריים אפשר להגיע בלבוש פשוט יותר ולא מתאמץ, כך שגם האורחים יגיעו בבגדים נוחים וקלים, כאלו שפשוט כיף לרקוד איתם. 
  3. האורחים מגיעים ישר לאירוע ולא אחרי יום עבודה ארוך: אמנם, החתן והכלה עסוקים כל היום בהכנות לקראת האירוע, אבל האורחים לא בהיכרח יכולים להרשות זאת לעצמם. אם אתם רוצים ליהנות מקהל שמח, כזה שמגיע באווירה טובה ולא אחרי יום ארוך של ישיבות בעבודה, הרי שזו האופציה הטובה ביותר עבורכם. 

כמה נקודות שכדאי להתייחס אליהן 

עד כאן הסברנו מדוע חתונות שישי צהריים הפכו ללהיט. אבל כמובן, יש כמה דברים שבכל זאת כדאי לקחת בחשבון. קודם כל, הרי שאירוע מהסוג הזה מושפע ממזג האוויר. אם במקרה בחרתם בתאריך עם מזג אוויר נוח ונעים, הרי שאין שום בעיה. אבל, מדינת ישראל מאופיינת בימים חמים במיוחד ולכן, תמיד טוב לשמור את האופציה לחגוג במקום סגור. מהצד השני, הרי שבהחלט כדאי לבחור במקום בו קיימת האפשרות לבלות גם בחוץ, בגן מעוצב להפליא, כך שבמידה ומזג האוויר יאיר פנים, אפשר יהיה לנצל אותו ואת השמש הטובה ביום שישי בצהריים. 

כמובן, תמיד כדאי לבחור במקום בו אפשר למצוא תפריט מיוחד לאירועים בשעות הללו. בדרך כלל המוזמנים יעדיפו קוקטיילים על פני יינות כבדים וארוחה חלבית על פני בשרית. כדאי לבחור בגן אירועים המעוצב בהתאם למסיבה מהסוג הזה, שכן באור יום רואים את האולם היטב, כך שעלינו להקפיד על עיצוב מושלם ללא כל דופי. 

כאשר אתם הולכים לראות את המקום, כדאי לעבור על הפרטים הללו עם אנשי הצוות במקום. הרבה פעמים יהיו להם עוד כמה טיפים מצויינים, אותם אספו ממסיבות דומות בעבר.

בכל זאת מדובר על חתונה לכל דבר ועניין 

אמנם, דיברנו בהרחבה על הטרנד שכבר סחף מדינה שלמה. אבל, באותה הנשימה, אל תשכחו כי אנחנו מדברים על  חתונה לכל דבר ועניין כך שעליכם לקחת בחשבון פרטים נוספים. כדאי לקבוע תאריך במהירות ולתאם עם הספקים השונים מראש. החל מהצלם, דרך המאפרת ומעצב השיער של הכלה וכלה בצלם המגנטים אשר יגיע גם כן כדי לשמוח אתכם ביום המרגש בחייכם. 

חתונת שישי צהריים – גם אותה צריכים לתעד

אין ספק כי חתונת שישי צהריים היא בהחלט דבר מיוחד שאתם רוצים לעשות ולחגוג אירוע מושלם. אבל, אל תשכחו שגם כאשר מדובר על חתונה ביום שישי בצהרים, אתם צריכים למצוא צלם מגנטים שיגיע ויתעד את האירוע בצורה הטובה ביותר.

דגשים לבחירת צלם מגנטים לאירוע צהריים

בשונה מבחירת צלם מגנטים לכל אירוע אחר, שמדובר על חתונה בשישי בצהרים אתם צריכים למצוא צלם מגנטים בצורה קצת שונה ויותר מורבת.

הדבר החשוב ביותר שאתם חוגגים חתונה בשישי בצהרים הוא להבין שזה לא אירוע שחוגגים באולם אירועים רגיל, אלא מומלץ מאוד אם בחרתם לחגוג בשישי צהרים דווקא לחגוג את האירוע במקום פתוח, גן אירועים או אפילו להשכיר וילה שבה תחגגו את האירוע.

שאתם בוחרים צלם מגנטים לחתונה ביום שישי אתם צריכים למצוא צלם מגנטים שמבין את המשמעות. אחרי הכל מדובר על אירוע במקום פתוח.

התנאים באירוע כזה הם בדרך כלל שונים מאשר אולם אירועים והצלם יעבוד יותר קשה, הוא יהיה חשוף לשמש ויצטרך לעבור בשטח גדול יותר. כמו גם להפיק את המגנטים בצורה יותר מורכבת.

לכן, חשוב מאוד למצוא צלם מגנטים שיש לו ניסיון בצילום אירועים במקום פתוח במיוחד שמדובר על חגיגת חתונה ביום שישי בצהרים בגן אירועים.

זמין 24/7