הזמנה ייחודית לחתונה

אתם מתחתנים רק פעם אחת, זאת אומרת, זה מה שאנחנו מקווים שיקרה. עונת החתונות בפתח וכולם מחפשים את הדרך המקורית והטובה ביותר להזכיר לאורחים בדיוק מתי החתונה עתידה להתקיים. אז אנחנו רוצים להציע לכם רעיון חדשני. לא, זה לא Save The Date  וזה לא עוד הזמנה גנרית ששולחים בדואר, רצינו להציע לכם לשים את תאריך החתונה שלכם במקום בו כולם רואים את זה, איפה שפשוט אי אפשר לפספס. 

ניחשתם נכון. דלת המקרר היא המקום הכי טוב להניח בו תאריך הזמנה לחתונה פשוט כי באמת מדובר על המקום אולי האידיאלי כדי להניח מודעות בכל תחום שהוא. הזמנה ייחודית לחתונה היא ללא ספק אולי הדרך הטובה ביותר להבטיח כי כל מי שאתם מעוניינים שיגיע, אכן יגיע ולא רק זה, אלא שתישאר לו גם מזכרת מקסימה וחמודה. 

אז איך מעצבים הזמנה לחתונה בצורת מגנט 

הזמנה לחתונה בצורת מגנט היא מה שמאפשר לנו כמובן להזכיר לכולם את מועד החתונה אולי בצורה הכי טובה וקלה שאפשר. עיצוב של מגנט, בניגוד למקרים אחרים, הוא כן מה שכדאי קצת להשקיע במחשבה על האופן בו אתם באמת מעונייניםשהמגנט ייראה בסופו של דבר. למה? משום שהרבה מאוד פעמים אנחנו יכולים לראות כיצד דווקא במקרה של מגנט על המקרר אנחנו צריכים לבצע עבודה יותר נקייה בה המספרים בולטים במידה רבה יותר. מדוע? בעיקר משום שאם לא נבצע את העבודה באופן נקי אנחנו נמצא את עצמנו מתמודדים עם מגנט שלא נראה טוב ובעיקר, כזה שאי אפשר ממש להבין ממנו שום דבר. 

לכן אנחנו תמיד נבחר בעיצוב שקט יחסית, כזה שהתאריך בו הוא תאריך מאוד בולט שנמצא באופן כזה שאי אפשר יהיה לפספס אותו. באופן כזה העיצוב לחתונה יכול להיות מה שמאפשר לנו לתת לכל אחד שמסתכל את התשובה, מתי בדיוק עתידה להתרחש החתונה. 

אנחנו כמובן רוצים לעצב מה שמספר בצורה הכי טובה את הסיפור שלכם 

האתגר אולי המשמעותי ביותר בעיצוב של מגנט שהוא כמו הזמנה לחתונה הוא לעצב מה שמאפשר לנו לספר בצורה הטובה ביותר את הסיפור שלכם. כמובן שאנחנו תמיד הולכים על הטעם האישי של בני הזוג, אבל אנחנו גם נבחר את הפונט או את שילוב הצבעים שאולי יכולים להעיד על הקונספט של החתונה, אולי על האופן בו בני הזוג הכירו ועוד. 

חשוב לזכור כי כאשר מדובר על הפקה של חתונה, כל פרט הוא פרט חשוב. אנחנו רוצים למעשה לקחת את כל האלמנטים ולהבין בדיוק איך אנחנו יכולים להפוך אותם למה שמספר את הסיפור באופן כזה שיגרום למי שמסתכל על ההזמנה הייחודית הזו פשוט לרצות ולהגיע לחתונה. 

אנחנו מייצרים עבורכם מגנטים ברמה גבוהה

זה שאנחנו בוחרים להכין עבורכם מגנטים לאירועים בתור הזמנה לחתונה זה ממש לא אומר שאנחנו מתכוונים להזניח את האיכות של המגנט. חשוב לנו ליצור עבורכם מגנטים איכותיים, טובים, כאלו שאתם יכולים באמת ליהנות מהם גם לאורך זמן. 

אנחנו כאן כדי ללוות אתכם לאורך התהליך ולתת לכם את כל מה שאתם צריכים עד לתוצאה מעולה ומושלמת עבורכם. 

זמין 24/7