האם צלם מגנטים זול זה מסוכן ?

האם צלם מגנטים זול זה מסוכן

לא פעם הרבה מאוד אנשים שואלים את עצמם האם צלם מגנטים זול זה מסוכן ? או שאולי כדאי לקחת הסיכון ולמצוא צלם מגנטים שנותן את מחיר הכי זול שאפשר למצוא?

כי הרבה פעמים יש נטייה לחשוב שבחירת צלם מגנטים זה כמו לבחור ביטוח חובה, שהרבה אנשים אומרים תמיד שביטוח חובה עושים איפה שהכי זול.

אבל הפעם אני רוצה להרחיב ולענות לכם על השאלה האם צלם מגנטים זול זה מסוכן או שאולי זה הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות לאירוע שלכם.

אז התשובה היא קודם כל: לא, צלם מגנטים זול זה לא אומר שאתם לוקחים סיכון על האירוע שלכם, כי יש הרבה מאוד מקרים שאנשים משלמים מחיר הרבה יותר יקר ויכולים להתאכזב.

אבל רגע אחד לפני שאתם בוחרים צלם מגנטים לאירוע שלכם, יש כמה דברים שאתם צריכים להבין ולעשות בחירה נכונה.

בחירה של צלם מגנטים לאירוע שלכם זה רק לפי מחיר, אלא לפי מספר גורמים אחרים שהם הרבה יותר חשובים.

אתם בטח הרבה פעמים שמעתם שאתם צריכים לבחור צלם מגנטים לפי האיכות של המצלמה שלו, לפי האיכות של הדפסת התמונות או כל מיני דברים אחרים שהם לא תמיד הכי רלוונטים.

הדברים שאתם צריכים להבין זה קודם כל שבוחרים צלם מגנטים לפי החיבור שיש לכם איתו.

אירוע זה דבר מלחיץ

איך שלא תהפכו את זה, אירוע זה דבר מלחיץ, לא משנה אם אתם חוגגים יומולדת 5 או 6 לילד או לילדה שלכם. אתם תשימו לב שכל אירוע שאתם חוגגים מלווה אותו הרבה מאוד התרגשות, לחץ וכל אלו ביחד יוצרים חוויה שאתם רוצים שהכל יהיה מושלם.

בגלל שאתם רוצים שהכל יהיה מושלם אתם צריכים שיהיו איתכם אנשים שיורדו ממכם את הלחיץ ולא יעלו את סף הלחץ.

אני אתן לכם דוגמה:

נגיד אתם חוגגים אירוע ופתאום מגיע צלם מגנטים שאומר לכם שהוא צריך שתדאגו לו לשולחן, לנקודת חשמל, לכבל מאריך ועוד כל מיני דברים.

אז ברגע שצלם מגנטים כזה מגיע לאירוע שלכם, הוא באופן אוטומטי מעלה את רף הלחץ. זה לא משנה אם אתם משלמים לו 500 ש"ח, או שאתם משלמים לא 1500 ש"ח. עדיין, זה לא אומר שאתם עושים בחירה נכונה. אם כבר הבאתם צלם מגנטים כזה אז אולי כבר היה עדיף שתשלמו לו כמה שפחות ואז הצפייה שלכם מאותו צלם מגנטים יורדת מאוד ואם אין ציפיות אז אין אכזבות

אבל בכל מקרה, אתם חייבים להבין, מחיר של צילום מגנטים זה לא מה שקובע עד כמה צלם המגנטים יהיה טוב באירוע שלכם.

אבל צריכים לצאת מנקודת הנחה כזאת שצלם מגנטים שאתם תשלמו לו יותר יעשה הרבה יותר.

מה אתם רוצים לקבל

אם אתם רוצים לקבל כמות מאוד גדולה של מגנטים באירוע שלכם, כדאי מאוד שלא תבחרו צלם מגנטים זול אלא תקחו את זה שאתם משלמים לו יותר.

הסיבה היא שצלם מגנטים שמרוויח נגיד 600 שקל מהאירוע שלכם, הוא צריך לשלם מיסים, לשלם עבור דלק, חומרי גלם, פרסום ועוד המון דברים אחרים. במקרה הטוב הרווח נטו שלו מהאירוע שלכם הוא 300 ש"ח. אז איך אתם רוצים ששורת הרווח שלו כל כך קטנה הוא עוד יפיק לכם כמות גדולה של מגנטים?.

כאן אתם צריכים להבין קודם כל מה אתם רוצים להשיג ורק אחרי זה תעשו את הבחירה אם לקחת צלם מגנטים שיהיה יותר זול לאירוע שלכם או אתם מעדיפים לשלם קצת יותר ולקבל את מה שאתם רוצים לאירוע שלכם.

זמין 24/7