האטרקציות שישדרגו לכם את תמונות האירוע

האטרקציות שישדרגו לכם את תמונות האירוע ואתם חייבים להכיר.

אירוע הוא חוויה משמחת שלא קורית כל יום, ולכן אנשים נוטים להשקיע את כל כולם בימים האלה במטרה שהזיכרונות, הכוונה לתמונות, מהאירוע יהיו מהפנטים יפים וכאלה שכיף להסתכל ולחוות אותם מחדש. אז אם את מעוניינים להוציא תמונות מיוחדות מהאירוע שלכם, ולא מוכנים להסתפק באירוע שגרתי ו"משעמם", הנה כמה אטרקציות שיגרמו לתמונות האירוע שלהם להיראות מגניבות ויפות ביותר.

תותח קצף

תותח קצף מתאים בעיקר לאירועי בר/בת מצווה, או לחתונות שמתקיימות באור יום ובשטח מתאים לכך, שמונע החלקה, לרוב כמו דשא. הקצף שמתקבל יוצר אפקט לבן ומהפנט, שנותן תפוקה של תמונות מיוחדות לחלוטין, לצד חוויה כיפית ומצחיקה. אין ספק שאטרקציה מהסוג הזה תוציא את הצדדים הכי שטותיים של האורחים שלכם וזה בדיוק הזמן לתפוס תמונות מצחיקות, מיוחדות ויפות. אז אם אתם מחפשים אטרקציה כיפית, שתספק לכם תוספת מעניינת לאלבום התמונות, תותח קצף הוא לגמרי הפתרון בשבילכם.

הפרחת יונים

הפרחת יונים תמיד מסמלת אהבה שמחה ושלום, לכן זה לא מפתיע שבוחרים להפריח יונים בדיוק ברגע שבירת הכוס בחופה. היונים יכולות לתרום לתמונה מרגשת ומיוחדת, אם היא נתפסת כמו שצריך בעדשת המצלמה. חשוב שהצלם יוודא עם מפריח היונים, מהיכן בדיוק היונים יעופו ולאיזה כיוון, על מנת לתפוס אותן בתמונה באותו הרגע המיוחד הזה. קחו בחשבון שמדובר ביונים מאולפות, ואין לחשוש מתעופה לכיוון האורחים שלכם, בנוסף היונים לובשות בגד שנקרא חליפת טיסה, שמונע מהם לעשות צרכים בזמן ההופעה עצמה, אז הסירו דאגה מליבכם גם בנושא הזה.

סידורי בלונים

בלונים הפכו להיות מאוד פופולאריים באירועים בשנים האחרונות, במיוחד כשמדובר בברית/ה. ניתן לראות את זה בעיקר בכניסה לאירוע באמצעות קשת בלונים מיוחדת, שמשמשת כמוקד מושלם לתמונות משפחה. האורחים נוטים לבוא ולהצטלם שם עם התינוק/ת החדשים, והתמונות מקבלות את הצבעוניות הייחודית שנבחרה בעבור הבלונים, בהתאם למין היילוד, ורוד או תכלת.

בנוסף, כיום שוק הבלונים הגיע גם לעולם החתונות וניתן לפגוש את זה כבלוני לד המחולקים לאורחים בחופה, מה שנותן רקע יפיפה וזוהר לתמונות האירוע שלכם, או כבלונים מתפוצצים בריקוד הסלואו, שזה בפני עצמו הופך לרגע מהפנט, שנתפס בעדשת המצלמה בצורה מושלמת, כאילו החתונה נלקחה מהאגדות.

שף פרטי

כולנו יודעים ששירותים של שף פרטי לאירוע יכול לתרום משמעותית לחוויה, אבל מה לגבי תמונות האירוע שלכם? לזה זה יכול לתרום אפילו יותר. השף הפרטי בדרך כלל הולך על הגשה אומנותית וגם משתף את האורחים בהכנה המנות בצורה אינטראקטיבית, מה שיוצא חוויה מהנה שנתפסת בצורה מאוד מעניינת במצלמה. כמובן שגם המנות שהאורחים מקבלים מהשף הפרטי, הן לא פחות מאשר הצגה בפני עצמה למצלמה, לצד שירותי קוקטיילים מיוחדים ויפים, שלעיתים מתלווים לשירותי השף הפרטי.

סידורי פרחים

פרחים מאז ומעולם קישטו אירועים מסביב לכל העולם, אך בכל זאת ישנם אנשים שבוחרים לוותר על התענוג עקב תקציב דל. קחו בחשבון שאם לא רציתם לבזבז אלפי שקלים על עיצוב פרחים לכל האירוע, תוכלו לשכור מישהו שיבנה לכם קיר פרחים, שיהווה עמדת צילום מושלמת לאורחים שלכם ולכם. הרקע של הפרחים יקפיץ את כל הצבעים בלבוש של האורחים שלכם וייתן לתמונות מהאירוע צבעוניות מושלמת.

חלופה אחרת יכולה להיות עמדת שזירה, שבאמצעות כך שהאורחים שלכם יענדו את הפרחים, תוכלו לקבל תמונות מקושטות מהאירוע ולהעביר את החוויה שלו גם דרך התמונות. קחו בחשבון שפרחים הולכים מצוין עם אירועי יום, זאת אומרת שאם החלטתם על אירוע של חתונת צוהריים, יהיה מאוד קשה לוותר על הפרחים, ואולי תנסו לחתוך את התקציב שלכם ממשהו אחר לטובת זה, כי אנחנו מבטיחים לכם שברגע שתראו את התמונות אתם לא תתחרטו על כך.

רקדנים ברחבה

אם אתם מכירים את קהל האורחים שלכם ויודעים שהם לא הטיפוס שיקום ויקרע את הרחבה, אולי כדאי לכם לחשוב על שירותי רקדנים ברחבה. אלה יעזרו לכם להרים את האורחים ולמלא את הרחבה בבני המשפחה שלכם. זה בוודאות יצור לכם מזכרות נעימות ומיוחדות, בתמונות שלכם רוקדים עם המשפחה והחברים, ביום הכי שמח בחיים שלכם. קחו בחשבון שהרקדנים יכולים להיות מחופשים, או יכולים להיראות כמו אורחים רגילים בחתונה, אתם תחליטו מה מתאים לכם יותר ומה פחות.

זמין 24/7