איך משיגים צלם מגנטים במחיר זול?

כל אחד רוצה לדעת איך משיגים צלם מגנטים במחיר זול ועדיין שומרים על האיכות של המגנטים, מקבלים צילום מקצועי וכמובן לא מתפשרים על האיכות של המגנטים.

מפתיע כיצד יותר ויותר אנשים רוצים לחסוך בתקציב החתונה שלהם. אולי אפילו תוהים במה הם יכולים לצמצם, והתשובה היא די דרסטית! לא, אנחנו לא אומרים שהם צריכים לדחות את החתונה לכמה שנים (אם כי יש כאלה). ראינו טרנד לאחרונה שבו החתנים מרחיקים לכת עד שאין להם צלם מגנטים בחתונה בכלל. כן, אין להם צלם מגנטים לחתונות זה פשוט כמו שאתם עשויים לחשוב שזה כן – אבל אם זה מה שהם רוצים אז בסדר! אבל אל תשכחו שהיום מגנטים לאירועים היא לא רק עוד אטרקציה, אם ימי הולדת של גיל 4-5 יכולים להרשות לעצמם בתקציב להזמין צלם מגנטים, אז אין שום סיב שגם שמדובר על חתונה לא ימצאו את התקציב להזמין מגנטים לאורחים.

למי שמארגן חתונות בעצמו, ברצוננו להציע כמה טיפים כיצד תוכלו להשיג את צלם המגנטים החלומי שלכם במחיר זול.

לשאול חברים

הטיפ הראשון הוא לשאול מסביב אם מישהו מכיר צלמי מגנטים טובים שמוכנים לספק את שירותם במהלך היום במחיר מוזל, או אולי אפילו בתרומה אם אתם ממש נזקקים ולא יכולים להרשות לעצמכם צילום מגנטים. כן, יש אנשים שכן מציעים את שירותיהם ללא עלות, עד כמה שזה נשמע חביב. על הספקטרום ההפוך, כמה צלמים סביר שיערכו ניסוי קודם כדי להעריך אם הם יכולים לעבוד טוב יחד, ויציעו לכם צילום חינם תמורת פרסום שמם על לוגו המגנט עם הטלפון שלהם, או אפילו בתמורה לכך שיוכלו להשתמש בתמונות מהאירוע לצורך הפרסום שלהם.

טיפים לבחירת צלם מגנטים במחיר זול ובאיכות מעולה :

 תקציב

אם אתה רוצה לקבל מחיר זול לצלם המגנטים שלכם, נסו לבדוק את הדברים הבאים:

האם הצלם דורש הפקדה כלשהי? אם הוא כן מבקש מקדמה או פיקדון, בררו האם יש מדיניות החזר וכמה נדרש מההפקדה (בדרך כלל 50% מהעלות הכוללת). אם מדובר בצלם פופולרי, אז יתרת התשלום עדיין ישולם ביום האירוע שלכם.

אפשרויות תשלום (פריסת תשלומים)

האם הצלם מציע אפשרויות תשלום? אם הוא לא מאפשר אף אחת מהאפשרויות שלעיל, תוכלו לנסות לנהל משא ומתן אם הוא מוכן לקבל תשלומי תשלומים בכרטיס אשראי או בחלקים לאחר שתקבלו מתנות מהאורחים. אתם יכולים אפילו לחלק את המחיר לחלקים שונים עבור שירותים ספציפיים (למשל צילום תמונות, עריכת תמונות וכו '). זה עשוי לעזור לכם לחסוך יותר מאשר רק לקבל הנחה על המחיר הכולל שלהם. אתם יכולים גם לנות ולוותר על חלק מהמתנות שבדרך כלל נהוג לקבל מכל צלם מגנטים ולבקש להוריד את ההגדלות מגנט, את דיסק התמונות ועוד.

חבילות צילום מצומצמות מאוד

אילו חבילות מציע הצלם? האם יש חיובים נוספים עבור הדפסים של מגנטים נוספים? האם הוא יספקו את כל העותקים הדרושים (אם לא, היכן תשיגו אותם?) האם יש הנחות אם תזמינו יותר מקבוצת הדפסים של מגנטים אחת? האם הוא הצלם יכול להוריד בכמות השעות שהוא נמצא באירוע ובכך גם להוזיל את המחיר שתשלמו.

בקשו הנחה נוספת

נהוג לבקש הנחות וזה לא צריך להיות מעשה לא מנומס, אל תתביישו לבקש הנחה בדרך כלל המחירים שנותנים הם גבוהים בכדי שיכולו להוזיל מעט לאחר מכן.
אתם יכולים אפילו לבקש הנחה נוספת אם זה קרוב לתאריך האירוע! צלמי מגנטים רבים יציעו את שירותיהם קצת יותר זול כמה חודשים לפני חתונה. אם הם לא כל כך עסוקים באותו הזמן, אז זו עסקה טובה!

אם אתם עוקב אחר הטיפים האלה והם עדיין לא מסתדרים עבורכם, אולי הגיע הזמן לשקול ללכת עם צלם המציע את שירותיו במחיר גבוה יותר. זה אולי שווה את זה רק כדי לקבל את תמונות המגנטים המיוחדות שחלמתם עליהם!

זמין 24/7