איזה לבוש יראה הכי טוב בתמונות האירוע?

איזה לבוש יראה הכי טוב בתמונות האירוע?

בואו נודה בזה. הבחירה מה ללבוש כדי להיראות טוב בצילומים יכולה להיות די מלחיצה. די בכך כדי לגרום למישהו להשתגע, אפילו לצלמים. אבל למצוא את הלבוש המושלם, יכול להיות קל יותר עם כמה טיפים יעילים.

ואכן יש לנו כמה טיפים שיכולים לעזור לכם לבחור את אפשרויות הלבוש המתאימות ביותר לתמונות, שיעזרו לכול אחד ואחת להיראות ולהרגיש מדהים לקראת האירוע והצילומים שיונצחו במהלכו.

 לבחור תחילה את ערכת הצבעים שלכם

כשאתם מחליטים איזה בגד ללבוש כדי להיראות נפלא בתמונות, תוכלו לבחור בכמה אפשרויות של צבעוניות, למשל:

  • לבחור בלוח צבעים שכולל 4-3 צבעים. זו יכולה להיות נקודת ההחלטה הראשונית שלכם. חשבו במונחים של גוונים: גוונים כחולים, גווני אדמה, גוונים ניטרליים, צבעי פסטל וכדומה. כל אחת מערכות הצבעים יכולה להדגיש את חוש הסטייל שלכם בתוך לוח הצבעים שבחרתם, וכל ערכה תיצור לבוש מתואם להפליא. לאחר מכן תוכלו להוסיף קישוטים מתאימים כמו צמידים או שרשראות זהב.
  • בנוסף לשימוש בגוונים של צבע מסוים, יש דרכים רבות שבהן הישענות על גלגל הצבעים יכולה לעזור לכם בעת ההחלטה מה ללבוש כדי שהצילומים יהיו נהדרים. למשל, דרך אחרת היא להשתמש בצבעים משלימים.

לדוגמה, בגלגל הצבעים, צהוב וסגול מנוגדים זה לזה ישירות ולכן הם נחשבים למשלימים. תוכלו להשתמש בשני הצבעים הללו ולהיות בטוחים שהתוצאה תהיה יפה!

  • לבחור בבגדים ניטרליים – כל שילוב של גווני שמנת, אפור וחום בהיר יכול להתאים. גוונים אלה נראים טוב כמעט בכול סביבה, במיוחד אם האירוע מתרחש בחיק הטבע. התוצאה היא מראה מונוכרומטי יפהפה. הגוונים הניטרליים הרכים תמיד מחזירים את המיקוד לאנשים המצולמים בתמונות.
  • למקסם את המונוכרומטיות. אולי זה נשמע מטורף, אבל לבוש מונוכרומטי שמותאם למיקום האירוע יכול לגרום לצילומים מעניינים ביותר. לבוש שמתאים למיקום האירוע ישים את המיקוד על הפנים, כי כל השאר, כביכול, שפיר. זה מאלץ את הצופים בתמונה לפרק את הפרטים בצילום כי הם מתבוננים על וריאציות של צבע אחד.
  • ליצור שכבות. כשאתם מחליטים מה ללבוש כדי להיראות טוב גם בתמונות, אתם צריכים להתאים את פריטי הלבוש השונים. בחרו בפריטים צבעוניים כדי להתלבש ולרבד את הלוק הסופי. שכבות יכולות לעשות הבדל עצום לטובת יצירת קשר בין מגוון הצבעים.

אגב, קנייה של הבגדים באותה חנות או מאותו מותג, יכולה להפוך את תיאום הביגוד לפשוט וקל יותר.

  • להשתמש בצבעים ׳מושתקים׳. צבעים ׳מושתקים׳ נראים יפה במיוחד בתמונות משפחתיות. כשאתם בוחרים את תבנית הצבעים בחרו בזו שלא תמשוך את תשומת הלב מהנושאים העיקריים, בעיקר בצילומים שבו תופיעו סולו. כשאתם חושבים על מרקם, אפשר להוסיף עניין לתמונה בעזרת בד מעניין, כמו תחרה, למשל.
  • להיות אמיצים ולהשתמש בצבעים עזים.הוספת צבעים עליזים לבגד יכולה להפגין מצב רוח טוב ושמחה. תוכלו לבחור צבע אחד או שניים שמעוררים שמחה, ולהשתמש בכמה פרטי לבוש ניטרליים, לבנים או אפורים, כדי שהמראה לא יהיה יותר מדי מוגזם.

טיפים כלליים:

  • לבחור בבגד שידגיש את החלק הכי מחמיא שלכם

כשלובשים בגד שמדגיש את החלק הכי טוב בגוף, זה מעניק חיזוק וביטחון לאורך כל האירוע, וזה יבוא לביטוי בתמונות שלכם שיצולמו במהלכו.

  • לא לשכוח את הנעליים

אם נעליים זה לא בדיוק הפטיש שלכם, חשוב שתזכרו שההנעלה חשובה למראה הסופי. שום דבר לא יוריד מהלוק שלכם באירוע, יותר מאשר נעליים ישנות ומרופטות.

  • לבחור בבגד פשוט ונוח

לאירוע משפחתי שבו משתתפים גם הילדים והתינוקות, מומלץ ללבוש בגד פשוט ונוח. למשל, חולצת כותנה, מכנסי פשתן, ובקיצור – בגד רופף ונוח. בדרך זו תוכלו לקבל תמונות פשוטות ורכות המתמקדות בחיבור וברגש שבין בני המשפחה.

זמין 24/7