אודות

חברת מגנטורי נוסדה בשנת 2009 על ידי צוות צילום מקצועי, עם כניסתה של אטרקציית מגנטים לאירועים לישראל אנו היינו מהחלוצים אשר הובילה אותה והתקדמו עם כל השכלולים שיש במגנטים עד למצב שבו המגנטים נמצאים היום.

במהלך השנים רכשנו את הידע להפיק את המגנטים המובילים והאיכותיים ביותר, צילום מקצועי שהיה כבר חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו הפך להיות משהו מרשים הרבה יותר, כל אירוע אליו מגיע צלם מגנטים הוא ללא ספק הופך להיות מוקד משיכה, את מוקד המשיכה הז הפכנו להיות האהבה הכי גדולה שלנו, צברנו ידע בעיצוב מסגרת מיוחדות למגנטים, עבודה עם תוכנות המאפשרות לנו לבצע עריכות בסיסיות לכל תמונה ועל ידי כך לתת לכל אחד שבוחר להצטלם למגנט את התמונה המיוחדת ביותר, כזאת שהוא ירצה לשמור ולתעד לאורך זמן.

אני מאמין

ה"אני מאמין" שלנו בחרת מגנטורי הוא שהיכולת שלנו לשרוד ולהמשיך להוביל את התחום הוא בזכות עבודה קשה ומאומצת, עבורונו כל אירוע הוא האירוע החשוב ביותר, אנו מתחייבים לעבד בכל המרץ, להפעיל את הכישורים שלנו ללא פשרות ולגרום לכל לקוח לקבל שירות ברמה שהוא עוד לא הכיר בישראל.

ציוד הצילום שלנו

להכיר אותנו זה לא מספיק, בישביל להכיר אותנו יותר לעומק אנו רוצים לתת לכם להכיר גם את ציוד הצילום שלנו, ציוד צילום מתקדם מהשורה הראשונה והטובה ביותר, ציוד צילום שיגרום לבחור בנו ולקבל את איכות הצילום שאין שני לה בתחום המגנטים. בודדים צלמי המגנטים העובדים עם ציוד זה שלא לדבר על צלמי האירועים המקצועים ביותר שלא מחזיקים בארסנל שלהם ציוד צילום כל כך מתקדם ומקצועי. מצלמת 7NIKON Z מצלמה ללא מראה, המצלמה בעלת טכנולוגיה פורת דרך בתחום הצילום והמצלמות הדיגיטליות. עם עדשות מקוריות של NIKON  מהדור החדש, הצבה של פלאשים תאורה בכדי לתת לכם את התמונות הטובות ביותר שאתם יכולים לקבל, ללא תמונות חשוכות או כהות מידי שאתם צריכים לנחש מה קורה בתמונה.

ציוד פיתוח המגנטים שלנו

אנו עובדים עם שני סוגים של פיתוח תמונות מתקדם, מדפסת פוטו מקורית מבית EPSON ליצירת מגנטים בסגנון פולארויד, מדפסת פוטו טרמית מקצועית להפקת מגנטים סטנדרטים ברמה ובאיכות שאין שני לה. בזכות העבודה עם הציוד המתקדם והאיכותי ביותר, הון אנושי של צלמי אירועים מובילים בתעשיה בעלי שם ידוע אנו יכולים במחירים הוגנים להעניק לכם ולאורחים שלכם חווית צילום מגנטים לאירועים שאתם עוד לא ראיתים. תשכחו את כל מה שידעתם עד היום על צילום מגנטים ובוא אלנו למגנטורי להכיר סטנדרטים חדשים.

זמין 24/7